Chmielno na dobre wakacje

Wiadomo, że lato to cudowny stan, każdy z nas z utęsknieniem czeka, aż w końcu będzie mógł wyjechać gdzieś ze znajomymi czy rodziną i miło spędzić razem czas. Gdy dni są coraz dłuższe, a na dworze coraz ładniejsza pogoda, trudno jest wysiedzieć w domu. Wiadomo, że chcemy wyjechać wtedy gdzieś i odpocząć od problemów życia codziennego, jak i również od pracy. Trzeba znaleźć miasto, gdzie jest wiele atrakcji i mamy możliwość spędzić miło czas, gdzie nie ma szans na nudne popołudnia. Oczywiście w Polsce jest wiele takich miast, jedno z nich to Chmielno.

Chmielno to miasto, gdzie mamy wiele możliwości na rozrywkę, oczywiście gdy przyjedziemy do takiego miasta, nie możemy tu zostać tylko jeden dzień, by zobaczyć wszystkie atrakcje albo chociaż większość z nich potrzeba nam kilku dni. Dlatego proponujemy noclegi w Chmielnie, bo to miasto, gdzie jest ich naprawdę wiele {przykładowe na stronie Meteor}. Jest tu dużo baz noclegowych, dzięki czemu każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, w zależności tylko od tego, w jakim dokładnie chce miejscu spędzić nocleg, czy w mieście, czy na obrzeżach miasta. Czy woli spokój i ciszę, czy jednak rozrywki i możliwości.

Chmielno jest świetną bazą wodnych rozrywek. Jedną z takich atrakcji, które na pewno powinniśmy zobaczyć  jest wycieczka kajakiem, gdzie możemy zwiedzać możemy słynne Kółko Raduńskie, Między Chmielnem a Zaworami malownicza trasa wiedzie przez 25 zbiorników wodnych na przestrzeni ok. 40 km, ułożonych w kształt nieregularnego naszyjnika. Czas, jakim możemy podróżować tym kajakiem to około 2 albo 3 dni, jednak ten okres na pewno będzie miło spędzony i zapamiętany przez wszystkich na bardzo długo, rodzinę, jak i również znajomych. Warto w takie miejsce zabrać aparat, będzie tu wiele chwil, które warto zapamiętać i uwiecznić na bardzo długo.

Kolejną bardzo ciekawą atrakcją w tej miejscowości jest Park miniatur w Stryszej Budzie koło Mirachowa. Jest to miejsce położone kilkanaście kriometrów od Chmielna, możemy tutaj zobaczyć wierne kopie starych budynków,  na pewno ciekawy punkt dla dzieci, jak i dla dorosłych, zrobiony w sposób pomysłowy, dzięki czemu nikt nie będzie się nudził.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz