Co zabrać ze sobą nad jezioro?

Kiedy wybieramy się nad jezioro, często okazuje się, że nie mamy w plecaku bądź w torbie podróżnej przedmiotów, które są nam potrzebne właśnie w tym momencie.Jest dobrze, jeśli jesteśmy w jakimś ośrodku lub mamy samochód i możemy podjechać do pobliskiego sklepu. Gorzej, jest wtedy, gdy jesteśmy na polu namiotowym z dala od sklepów i ośrodków turystycznych. Dlatego warto przed wyjazdem zrobić sobie listę rzeczy, które powinniśmy spakować do plecaka i, oczywiście nie zapomnieć o ich zabraniu:

  1. Ubrania: Oczywiście nad jeziorem konieczny będzie strój kąpielowy i kąpielówki.
  2. Jedzenie: Oczywiście poza pieczywem i napojami ważne są konserwy turystyczne i wszelkie puszki, najlepiej się sprawdzają, na weekendowe wyprawy.
  3. Apteczka z kosmetykami: Ważne są wszelkie środki przeciw komarom, oraz tabletki przeciwbólowe, nie powinniśmy zapomnieć o mydełku, szamponie, paście do zębów i szczoteczce.
  4. Reszta przedmiotów: to przede wszystkim dokumenty, ładowarki, namiot i śpiwór, jeśli planujemy dłuższy pobyt.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Co zabrać ze sobą nad jezioro?

  1. Adolf pisze:

    Wybierając się pod namioty, o takich rzeczach warto pamiętać, apteczka, koce, karimaty i śpiwór to rzeczy potrzebne od zaraz, pamiętajcie też, że nie każde pole biwakowe w okolicy ma ogólnodostępny sklepik z potrzebnymi rzeczami:-)

  2. Antoni pisze:

    Wyprawa pod namioty, nad jezioro to coś niesamowitego, ale trzeba pamiętać o zabraniu apteczki, i śpiwora :-)))

Możliwość komentowania jest wyłączona.